בחרו את השפה שלכם

העולם נפתח בפני מי שיודע לאן הוא הולך

קבלו תוכן מעורר השראה!


  להיות מטפל מוסמך

  במרוצת השנים ד”ר נאדר הכשיר והסמיך מאות מטפלים ברפואה אינטגרטיבית מאחדת, מכל רחבי העולם. בשל העובדה כי השיטה הנה אפקטיבית בצורה יוצאת דופן והביקוש למטפלים מוסמכים רק הולך ועולה, ייסד ד”ר נאדר את המכללה לרפואה אינטגרטיבית מאחדת, המתמחה בהכשרת מטפלים בשיטה. המכללה, בבעלותו וניהולו של ד”ר נאדר בוטו, הינה הבית ללימוד, הכשרה והעשרה ברפואה אינטגרטיבית מאחדת, והמקום הבלעדי להסמכה בטיפול בשיטה.

  המכללה, אשר שוכנת בחפיפה אחת עם מרכז טיפולים אינטגרטיבי ייחודי ופורץ דרך, מציעה מסלול דו-שנתי, יסודי ומעמיק, להכשרת מטפלים ברפואה אינטגרטיבית מאחדת. המסלול, אשר מהווה גם נתיב להתפתחות אישית ורוחנית, מספק אקולוגיה שלמה עבור הסטודנטים, החל ממרחבי לימוד מתקדמים וטכנולוגיות תומכות, דרך קמפוס תוסס וכלים להתפתחות תודעתית וקיום אורח חיים בריא, ועד לקהילת מטפלים תומכת וצוות מנטורים מקצועי, המלווה את הבוגרים בתהליכי הסטאז’ ובביסוס הקליניקה במישור התפעולי.

  תעודת הסמכה

  לאחר מסלול ההכשרה והשלמת הסטאז’, מוענקת לסטודנטים תעודת הסמכה רישמית לטיפול ברפואה אינטגרטיבית מאחדת. מאחורי תעודה זו עומדת היכולת המקצועית שלך כמטפל, לטפל באדם אחר, בסשנים של אחד על אחד, תוך שימוש במגוון פרקטיקות השיטה – החל מאבחון וזיהוי מקור הבעיה, דרך טיפול בשטיפה אנרגטית, TTRT ו- FEEL, ועד סיוע למטופל בעיבוד תודעתי ורגשי של השיעור הרוחני שלו.

  כל זאת במקביל למגוון כלים תומכים בגישת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת, הכוללים – הנחיות תזונה, הנחיות לשמירה והעלאת החיוניות, תרגילים פיסים ואנרגטיים, הנחיות לתיעול נכון של האנרגיה המינית ועוד.

  המסלול להכשרת מטפלים אינו מספק רק הכשרה והסמכה, אלא גם חוויית לימוד מעמיקה ומפתחת אישית, תמיכה מקצועית, קהילה חמה, ודרך חיים לבריאות ורווחה.

  הכרה מטעם קופות החולים

  כבר כיום חלק מפרקטיקות הטיפול של השיטה (לדוגמה שטיפה אנרגטית) מוכרים ומסובסדים מטעם קופות החולים השונות, כחלק מתוכניות ליווי ייעודיות (דוגמת תוכנית “חוזרים לחיים” – המיועדת לחולי אונקולוגיה).

  במקביל לכך, שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת בשלמותה, נמצאת בתהליכי הכרה,

  מול הקופות השונות, כטיפול אלטרנטיבי אשר בעתיד ייקלט כחלק מסל השירותים המסובסד של שירותי רפואה משלימה.

  אנו פועלים ללא לאות לקידום והרחבת הכרה זו, תוך השקעה במחקרים, אשר גם בהם הסטודנטים לוקחים חלק.

  מטפלים מספרים

  מטפלים בוגרים משתפים איך השיטה באה לביטוי בקליניקה שלהם, עם תוצאות יוצאות דופן.

  סטאז' במרכז רפואי מתקדם

  היתרון במכללה שהיא גם מרכז טיפולים מוביל ומתקדם!

  תהליך הלימוד המעשי מתקיים בתוך מרכז הטיפולים, על כלל מתקניו. הלימוד המעשי מקיף ונוגע בכלל המרכיבים של תהליך הטיפול – החל משלב הכנת המרחב וקבלת המטופל, דרך יישום בפועל ותרגול רב של פרקטיקות האבחון והטיפול השונות, ועד לאופן סגירת הטיפול, עיבוד התהליך התודעתי עם המטופל, הדרכה לרווחה בריאותית ואופן מעקב.

  במסגרת הלימוד המעשי הסטודנטים מלווים ע””י סופרויז’ן קבוצתי המונחה על ידי מנטור בכיר. בסיום הלימודים (ולאחר שהסטודנט עמד בכל הדרישות והמבחנים כמובן), מוענקת לסטודנט תעודת סטאז’ר, המאשרת לו להתחיל לטפל בפועל, באופן פרטי, תוך ליווי וסופרויז’ן.

  לאחר השלמת הסטאז’, מוענקת תעודת הסמכה רישמית לטיפול ברפואה אינטגרטיבית מאחדת.”

  תמיכה בפתיחת קליניקה

  לסיים את הלימודים ולהתחיל לעבוד!

  תוכנית הלימודים כוללת קורס בהקמה וניהול של קליניקה. הקורס מעניק את כלל הידע והכלים הנדרשים לפתיחה וניהול תקין של העסק – גיבוש אסטרטגיה עסקית (המותאמת למטפל), בניית תכנית יעדים, כיצד לשווק את עצמנו כמטפלים, כספים וניהול חשבונות תקין, אתיקה וגבולות מול המטופלים ועוד.

  אנו רואים את ההכנה לחיים המקצועיים כחלק בלתי נפרד מתכנית הלימודים, ולכן שלב הסטאז’ כולל ליווי אישי של כל סטודנט ע”י מטפל ותיק, לצד סופרויז’ן קבוצתי בהנחיתו של מנטור בכיר.

  מטרת הסטאז’ היא להפוך את הכלים שרכשו הסטודנטים לעסק עובד ופורה, תוך שאנו כמכללה מבקשים לוודא שתהליכי הטיפול אכן איכותיים ונאמנים למתודת השיטה.

  קהילה שהיא משפחה!

  בסופו של יום, מקור התמיכה והצמיחה עבור המטפלים הצעירים, הוא בכך שהם מצטרפים לקהילת המטפלים שלנו. קהילה בינלאומית, אוהבת ותומכת, אשר אפילו אנחנו, אחרי עשרות שנים של פעילות, נדהמים ומברכים על עד כמה אהבה, השראה וקסם יש בדינמיקה האנושית המופלאה הזו, של שגרירי אור.

  כל המורים והמנחים במסלולי הלימוד שלנו, הם בוגרי השיטה ומטפלים בשיטה. רבים משתלבים במסלולי הלימוד כאסיסטנטים ומנטורים, החל ממטפלים בתחילת דרכם ועד מטפלים וותיקים.

  הפעילות הבינלאומית שלנו, מתפתחת בעיקר באופן אורגני בזכות השגרירים שלנו – בזכות המטופלים, בזכות המטפלים ובזכות התלמידים הרבים. פוטנציאל הצמיחה הוא אדיר! כך שאם יש בך תשוקה להיות שגריר, מעבר להיותך מטפל, יתכן ותמצא את הגשמת הייעוד שלך ביחד איתנו.

  arrow-up.svg














   דילוג לתוכן