בחרו את השפה שלכם

קורס התפתחות אישית
עם ד"ר נאדר בוטו

לקבלת תוכן מעורר השראה!


  ברוכים הבאים לעולם המרתק של הרפואה האינטגרטיבית המאחדת!

  אם הגעת לעמוד הזה סימן שהשאלות העמוקות והמהותיות ביותר על החיים כבר פועמות בך. מהי תכלית החיים? מה באנו לחוות כאן כבני אנוש? האם לכל אדם יש ייעוד אישי? מדוע קיים סבל בעולם? ומה תפקידן של מחלות? שאלות רבות וחשובות, אשר התשובות להן ביכולתן להשפיע משמעותית על חיינו!

  ברוכים הבאים לקורס ייחודי מסוגו עם ד”ר נאדר בוטו – קורס חווייתי, מרתק ומעשיר בן 7 מפגשים, שהוא לא רק לימודי, אלא גם מסע התפתחות רוחני, אישי וקבוצתי, מרחיב לב ותודעה.

  על התפתחות אישית וצמיחה!

  בסרטון שלפניכם מתייחס ד"ר נאדר בקצרה לחשיבות של התפתחות אישית בחיינו,תוך התייחסות להיבטים של
  מודעות ודרך השפעתה על אופן ניווט חיינו ובחירותינו.

  גישה פורצת דרך

  כרופא וחוקר בכל הווייתו, ד”ר נאדר בוטו לא הסתפק בהסברים פילוסופיים רוחניים עפופי מיסטיקה, אלא גם ביקש להתחקות אחר החוקיות האוניברסאלית אשר בכפוף לה מתנהלת אותה הופעת מציאות, מה שאנו מכנים – תופעת החיים האנושית!

  במסעו האישי ובמחקרו הנוקב, אשר נפרשו על פני למעלה מ 25 שנה, פיתח ד”ר נאדר שיטה רפואית מהפכנית, אשר מהווה למעשה גישת חיים שלמה, המאחדת בין כל היבטי החיים – מהגוף והנפש ועד לנשמה.

  גישת חיים אשר מבוססת על חוקיות פיסקאלית מדעית, על עובדות הטבע ועל חוקיות המתמטיקה, אשר יחד מספקים הסבר עובדתי ומשנה חיים, באשר לאופן שבו החיים האנושיים מתרחשים.

  אחרי שהכשיר מאות מטפלים בשיטתו, כתב מספר ספרים, פרסם מאמרים והרצה ברחבי העולם בפני אלפי אנשים, החליט ד”ר נאדר להשיק קורס התפתחות אישית, אשר מטרתו אינה הכשרה טיפולית, אלא נטו צמיחה אישית, התפתחות רוחנית והרחבת התודעה.

  לגעת בממד הרוחני

  ד”ר נאדר מקפיד לציין כי לא סתם הגענו לחיים האלה, לא סתם בחרנו בגוף שלנו, במשפחה שלנו, ובאתגרים שבהם אנו נתקלים במהלך החיים. תהליך החיים הינו תהליך של למידה והתפתחות רוחנית, חזרה אל האור אשר ממנו הגענו. בכדי להכיר באור שבתוכי, עליי להבין מי אני, מהו ייעודי בחיים, ומהי המתנה שנועדתי לתת לסביבה.

  על פי גישתו, במידה ואסטה מן הדרך ואתנתק מהמהות שלי, אפגוש אתגרים, משברים, מחלות וסבל, אשר מטרתם היחידה הינה להחזיר אותי אל המסלול של נשמתי, להשלים תהליך של למידה, ולצמוח בדרך חזרה אל הבריאות, האושר והרווחה.

  תכני הקורס

  הקורס יתקיים בימי שישי | 3/5/24-21/6/24 | 9:30-13:00 | בבית ציוני אמריקה, ת"א

  מהות החיים

  מהי מהות החיים, למה באנו לעולם, ומהם חלקי הגוף, הנפש והנשמה.

  לצמוח מתוך משברים

  כיצד משפיעים הגוף, נפש והנשמה אחד על השני, וכיצד ניתן לצמוח מתוך משברים ומחלות.

  אושר וסבל

  שבעת המרכזים האנרגטיים, שבעת סוגי אהבה וההנאה, ומהו ההבדל בין אושר והנאה.

  חוקי היקום האוניברסליים

  החוקיות שדרכה ניתן להסביר כל תופעה ביקום (גם תופעות אשר אינן מוסברות כיום ע”י המדע).

  חיוניות ובריאות

  הדרך להשבת הבריאות והרווחה. העלאה ושימור החיוניות בשגרת חיינו.

  השפעת העולם הרוחני

  עולם הרוח והשפעתו, הרחבת התודעה דרך תקשור ומדיטציה, והקשר למחלות הנפש.

  היעוד האישי

  מציאת הייעוד האישי, היכרות עם הקוד האנושי שלנו, זיהוי הדרך להגשמה ורווחה, והחזון העתידי שלנו.

  הטבה מיוחדת לנרשמי הקורס

  10% הנחה על טיפול התנסות ראשון ברפואה אינטגרטיבית מאחדת.

   

  הרישום מותנה באישור תקנון הקורס. לעיון בתקנון: לחץ כאן >>

  * מספר המקומות מוגבל. הקדימו להירשם!

  מחיר הקורס:

  3,900 ש"ח

  (לכל הקורס. לא ניתן להירשם רק לחלק מהשיעורים)

  לרכישת הקורס >

  אודות נאדר בוטו

  ד”ר נאדר בוטו הינו קרדיולוג בהכשרתו וחוקר בהווייתו, ומי שפיתח וייסד את שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת. עוד כשהיה בלימודי רפואה, ד”ר בוטו התעניין בתופעות שאין להן הסבר ברפואה הקונבנציונלית ובמדע, והחל לחפש תשובות בעולם הרוח, בתורות המזרח המגוונות (כמו גם בקבלה) ובשיטות טיפול אלטרנטיביות שונות.

  כקרדיולוג עבד כמצנתר בכיר במרכז רפואי רבין (ביה”ח בילינסון) במשך שלושים שנה, זאת במקביל להרחבת לימודיו ומחקריו האישיים בתחומים הוליסטיים רבים כגון – חקר התודעה, פיסיקה (ופיסיקה קוונטית בפרט), מתמטיקה, כימיה, שמאניזם ועוד – תוך שהוא מגבש גישת רפואה חדשנית, אינטגרטיבית ומאחדת.

  כיום הוא מטפל בעל מוניטין בינלאומי, הוגה שיטות אבחון וטיפול טבעיות, מוכחות ויעילות (כגון: אבחון דרך החוש השביעי והקוד האנושי, טיפול בשטיפה אנרגטית, TTRT ו FEEL), חוקר ומפרסם מחקרים מדעיים (כמו גם ספרים) וחי בדרך השליחות, הבריאות, האור והנתינה.

  arrow-up.svg


   דילוג לתוכן