בחרו את השפה שלכם

צוות המטפלים שלנו

קבלו תוכן מעורר השראה!


  המרכז לרפואה אינטגרטיבית מאחדת מנוהל תחת חסותו המלאה של ד”ר נאדר בוטו, מי שפיתח את השיטה.

  כלל מטפלי המרכז הנם מטפלים מוסמכים ומנוסים ברפואה אינטגרטיבית מאחדת, אשר הוכשרו ע”י ד”ר נאדר בוטו אישית.

  צוות המטפלים של המרכז נהנה מליווי מקצועי ומקיף מצד אנשי מקצוע נוספים, לרבות ד”ר נאדר עצמו, כל זאת לצד תשתיות רפואיות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות, חלקן ייחודיות ובלעדיות בישראל.

  אנו ממליצים לכם להיעזר ולהיות קשובים להכוונה של צוות הקבלה המקצועי שלנו, אשר מטרתו להיטיב את ההתאמה בין כל מטופל ומטופלת לאיש המקצוע המתאים ביותר עבורם. אנו מאחלים לכם תהליך טיפול והתפתחות משמעותי ומיטיב! לכל שאלה ו/או צורך, אנו כאן לשירותכם.

  אדוה אבנרי דרור

  מטפלת גופנפש משנת 2011.
  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית משנת 2017.

  כלים נוספים: ריפוי בתקשור, שחזור גלגולים, קארמה תרפיה, פסיכותרפיה טראנס פרסונלית, ביוארגונומי, רפואת תדרים, עבודה עם קלפים, Quantum Leap.
  קצת עלי: תבונה ודעת, ניסיון חיים ובמיוחד לימודיי אצל ד”ר נאדר מכוונים אותי ומאפשרים לי לעשות כל שניתן על מנת להעניק תובנות אלו, המאפשרות להתבונן על כל הקשיים, החסימות וההגבלות בחיים כתהליך צמיחה וגדילה. עם המון סבלנות, אהבה ונתינה נגלה את המקור לקשיים ולעכבות בחיינו, נתבונן עליהם קצת אחרת וביחד נלך את כל הדרך – עד הקסם!

  איילת לוינרסקי

  מטפלת ומאמנת אינטגרטיבית רב-תחומית משנת 2008.
  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2017.

  כלים נוספים: ריברסינג, שיטת המסע, ריקול הילינג, ביואורגונומי, תטא-הילינג, ראג’ה-יוגה, כלים להעצמת הקשב והריכוז ולהרפיה, סו-ג’וק, מגנטים, זרעים וצבעים דמיון מודרך, NLP, גרפולוגיה-גרפו-תרפיה.
  קצת עלי: אני עוזרת לאדם לאתר את מקור הסבל הרגשי או הכאב הפיזי ולחבר את הכאב לאיבר בו יש חסימה או להפך, ובכך אני עוזרת למטופל להבין את השיעור שלשמו הגיע הסבל / הכאב / המחלה ולהשלים את תהליך הלמידה. אני מרגישה שזו השליחות שלי להאיר ולעורר את האור של כל הנשמות להיות מי שהם באו להיות כאן.

  אימאן עומרי סלאמה

  פסיכולוגית קלינית וחינוכית. מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2023

  כלים נוספים: ניסיון של מעל ל 10 שנים בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית, עבודה עם ילדים, מבוגרים והדרכות הורים.

  קצת עלי: אני מוצאת את תשוקתי בחקר ובהרחבת התודעה, יחד עם התבוננות בעולם הרגשי, ההתנהגותי והנשמתי. מאמינה בכוחות היקום שבתוכנו ופועלת מתוך רצון לעזור לאחרים להתפתח דרך למידה ומסע פנימי ורוחני מרפא, ומכה שורשים בעולם הגשמי. חוקרת את הנפש, את הרוח ואת הגשר בין עולם הרוח והחומר. כיצד ניתן למלא את מירב משאלותינו, לממש את הפוטנציאל הגלום בתוכנו, בהתאם לטבענו וליעוד שלנו, תוך כדי חיי רווחה מלאים, עם שלווה פנימית, נוכחות מאושרת בהווייתנו והרמוניה עם העולם.

  אסנת גבה

  מאמנת ומטפלת משנת 2015, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2017.

  כלים נוספים: MASTER TRAINER NLP, הנחיית קבוצות וסדנאות, ריקול הילינג, מטא פסיכולוגיה / מרחב מודעות, ביוארגונומיה, אקקסס בארס, תטא הילינג. מרצה ומנחה קבוצות ב- NLP.
  קצת עלי: בעקבות משבר שחוויתי לפני שנים שהשפיע על הגוף והנפש, עזבתי את עיסוקי ולמדתי תחומי טיפול מגוונים דרכם מצאתי אושר, שלווה, איזון בחיים, רוגע וסיפוק. מהמקום הזה אני מנחה ומלווה את המטופלים, איך לחיות חיים של רווחה וההעצמה, איך לראות את החיים באור נכון, ואיך להביא אהבה לעצמם, לסובבים אותם ולעולם.
  השיטה של ד״ר בוטו הביאה אותי להבנה כי לכל משבר יש כתובת, כי הגענו לכאן ללמוד ולהתפתחות, וכשאנו נתקלים במשברים – זה הסימן שלנו לעצור, להתבונן, ללמוד את המשבר ולהתפתח.

  אתיה בראון

  מטפלת בפסיכותרפיה הוליסטית טראנספרסונלית משנת 2007, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2018.

  כלים נוספים: מנחת קבוצות, נשימה מעגלית-ריברסינג, דמיון מודרך וקבוצות התפתחות, ביואגרונומי, תטא הילינג, בודהיזם וקבלה, N.L.P MASTER.
  קצת עלי: במשך שנים אני מלווה מטופלים בתהליכי התפתחות העצמה וריפוי בכלים רבים אותם רכשתי במסע ההוליסטי בחיי. השיטה שלנו השלימה את החלק החסר והמשמעותי, בהבנה שכולנו ישויות רוחניות אנרגטיות הבוחרות להתגלם בתוך הגוף כדי לממש את שאיפותינו בחיים לאהבה ונתינה ללא תנאי. זוהי זכות עבורי לשרת אתכם בדרככם אל האור.

  בתול סלמאן

  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2021.

  כלים נוספים: מאמנת אישית, רייקי (1,2), מטפלת בשיטת קוואנטום טאץ’ (Quantum Touch), וטיפול רגשי בשיטת התדר.

  קצת עלי: מרצה ומנחה במשרד החינוך וברשת הירוקה בחינוך לקיימות.
  נחשפתי לעולם הטיפול אחרי שאבא שלי נפטר בהפתעה ממחלת הסרטן. לימודי אימון אישי שלמדתי לא סיפקו את הצרכים הפנימיים שלי, וכשנחשפתי לשיטתו של ד”ר נאדר בוטו הבנתי שהחיפוש הסתיים. בשיטה מצאתי תשובות לכל השאלות הפנימיות שלי, תשובות מספקות, ובמסע הזה השתחררתי מפחדים ודאגות, וחוויתי שחרור נשמתי.
  היום אני רוצה להיות מקור של אהבה, נשמה שצומחת ומתקדמת בדרך של אהבה. הבנתי שבאנו להשלים תהליך של למידה באהבה, דרך יישום השאיפות בחיים, ואני שמחה ומתרגשת לחלוק את הידע והניסיון שלי הלאה.

  ד״ר בורהאן אבו-תייר

  רופא מוסמך ברפואה כללית. מתמחה בבדיקות חיוניות וטיפולי אוזון. 

  קצת עלי: למדתי רפואה בטורינו שבאיטליה. עבדתי שנים רבות בבתי חולים ובקופות החולים בארץ ועם השנים הוספתי התמחות בלימודי זקנה (גרונטולוגיה וגריאטריה). עבדתי שנים רבות בבתי אבות תוך מתן עזרה לאוכלוסייה המבוגרת עם הרבה אהבה.
  לאורך השנים עברתי תהליכים עמוקים בלימודי רוחניות, התפתחות ורכישת ידע, כמו גם לימודים אצל ד״ר נאדר בוטו שהוסיפו והעשירו את חיי.
  היום אני שמח לחלוק את הידע ולעזור בכל דרך אפשרית להביא לבריאות, רווחה ואור. אני נהנה מצילום אנשים וטבע, מהפצת האהבה ומודה על הזכות להיות בשירות.

  גאיה סנקר

  מטפל משנת 2012.
  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2023

  כלים נוספים: קרניו-סקראל, SER.

  קצת עלי: למפגש עם הרפואה האינטגרטיבית המאחדת הגעתי אחרי שנים של כאב, כזה שלאט לאט מעלים אותך מעצמך. עד שכאן, בבית הזה, פתאום פגשתי תשובות לכל השאלות – שאלות שאפילו לא ידעתי ששאלתי, ואיתן הגיע ריפוי שלם ואמיתי. מאז אני מבקשת ללוות אנשים בדרך שלהם. יחד אנחנו מקשיבים פנימה- שומעים את הכאב, את הסיבה שבגללה הופיע, מבינים את ההתפתחות שאנו עוברים וכך גם את הדרך לשחרורו.
  בהרבה סקרנות ורגישות, זה אפשרי. ניתן להשיב את הרווחה, את החיבור השלם לעצמך, את תחושת האושר והמשמעות, ואת היכולת להתגשם ולהגשים בגוף בריא.

  ג'ומאנה עבד אלעאל

  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2021.

  כלים נוספים: ביוארגונומי, הילינג רפואי, אחות מוסמכת, מאמנת אישית עם התמחות בתזונה ואורח חיים אפקטיבי, מנטורית  בשיטת “ממאבק לשחרור” לאורח חיים בריא ומאמנת קראטה.

  קצת עלי: השליחות שלי היא לעזור לאנשים לשפר את הבריאות שלהם, לעבור תהליך של ריפוי, שחרור והשגת אושר ולחיות אורח חיים בריא ברמה הגופנית, הנפשית והרוחנית.

  גלית גלה ביטון

  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2023

  כלים נוספים: יועצת תזונה, מטפלת בנשימות ומורה לבריגהו יוגה. מטפלת בריקול הילינג וחוקרת תודעה.

  קצת עלי: מאז שאני זוכרת את עצמי הדהדה בי המילה ״אמת״. אני זוכרת כילדה בת 4 שסיפרתי לאחותי שאני מרגישה את אלוהים והוא מדבר איתי. לאורך השנים תמיד היו לי שאלות מהותיות שלא הייתה להם תשובה או הסבר, “ככה זה” ענו לי. ברגע שנחשפתי לגישתו של ד״ר נאדר בוטו לראשונה קיבלתי תשובות מספקות, הבנתי את השיעור של הנשמתי שלי. מתוך הבנת חשיבות החיוניות וההבנה שכל משבר הוא הזדמנות מדהימה לצמיחה והתפתחות, בעיה רפואית שסבלתי ממנה במשך 7 שנים נפתרה לחלוטין.
  כיום, תודה לאל, חיה בתחושת רווחה באמונה שלמה בבורא, נהנית מהדרך ומגשימה את הייעוד שלי לעזור לאחרים להכיר בכך שהם אור, אהבה ונשמה שבאה להתפתח.

  דודי מנשה

  מטפל ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2018.

  כלים נוספים: מטפל במגע, רפואה קוונטית, יוגה.
  קצת עלי: במשך 13 שנה ביפן למדתי ותרגלתי סבלנות מהי והקשבה. לאחר כמה שנים כשחזרתי לארץ חוויתי התקפי חרדה, והבנתי שעלי לחקור אותם ולהבין את מקורם לעומק. עם לימודי השיטה הבנתי את המקור, את המשמעות של שלווה, קבלה ואהבה, כמו גם בחשיבות של שמירה על גוף בריא. כשחיי השתנו, ביקשתי להביא את הניסיון שלי לאחרים והתחלתי לטפל. ד״ר בוטו לימד אותי לאהוב ולקבל את היש וללמוד לאהוב גם את הקשה והמאתגר ולהכיר בזאת שאני מקור לאהבה בעצמי.

  ורה ניקיץ

  הילרית ומטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2009.

  קצת עלי: באהבה רבה, אני רואה את האדם היושב מולי בצורה הכי עמוקה ומכבדת, ומקבלת את כולם בדיוק כמו שהם, ומובילה אותם לראות בעצמם כמקור לריפוי. אני מסייעת לכל אחד ואחת להשתחרר מהכאב אשר מעכב את הצמיחה, האושר והבריאות ומאמינה כי באנו לעולם לא בכדי לסבול, אלא על מנת לעבור ריפוי והתפתחות.

  ד"ר יובל שחר

  רופא מוסמך ברפואה כללית. מתמחה בבדיקות חיוניות וטיפולי אוזון, מטפל ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2020.

  קצת עלי: כבר במהלך לימודי הרפואה הארוכים, הרגשתי את החיבור אל משהו שהוא מעבר לגוף. בזכות הלימודים אצל ד”ר נאדר, גיליתי את התמונה המלאה ואת שלושת מרכיבי האדם –  הגוף, הנפש והנשמה. היום אני מאמין שריפוי אמיתי חייב לגעת בשלושת המרכיבים יחדיו. לכן, אני משלב בין המדע והרוח כדי לעזור למטופלי להגיע לרווחה גופנית, נפשית ורוחנית.

  לאה (לולי) שויד

  מטפלת גופנפש ומלווה קבוצות לימוד בבית הספר לטרילותרפיה משנת 2016, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2020.

  כלים נוספים: טרילותרפיה, מאסטר רייקי, אקסס בארס, מורה ליוגה ויוגה-תרפיה מנחה סדנאות להתפתחות ולמינית מיטיבה.
  קצת עלי: דרך תהליכים ומשברים שעברתי בחיי, תוך התבוננות ותשומת לב לגוף בשילוב עבודת רגש הבנתי איך המשברים שעברתי באו ללמד אותי מה המתנות שלי ושהן הזדמנות לגדילה, התפתחות ושינוי. את המתנות הללו היום אני מעניקה הלאה באהבה.
  אני מסייעת לאנשים באמצעות חיבור לגוף הפיזי ושחרור רגשי, להעלות את רמת האנרגיה והחיוניות, להקשיב ולהשקיט את הרעשים הפנימיים, הסטרס והלחץ ולהעצים את השלווה, השקט, האור, האושר והאהבה.

  מרוות גנטוס

  מטפלת ברייקי משנת 2001 וברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2018.

  כלים נוספים: רייקי, רפואה טבעית, ארומתרפיה, פרחי באך, הילינג אקסס בארס, קאוצ׳ינג, תקשור עם מלאכים, דמיון מודרך.
  קצת עלי: לפני 20 שנה נחשפתי לעולם הרוח תוך כדי לימודים והבנתי שכל דבר שמגיע לחיים שלנו לא מגיע סתם. משנחשפתי לשיטת הטיפול של ד״ר נאדר בוטו מצאתי מענה לכל השאלות בשיטת טיפול מקיפה לכל מיני מחלות ובעיות בריאותיות ונפשיות. השיטה גם עזרה לי להביא את החיים שלי ושל המשפחה שלי למקום טוב יותר עד כדי כך שכל המשפחה למדה את השיטה והמנטרה שלנו הפכה להיות ״אהבה היא הדרך האושר הוא הסימן והאור הוא המטרה״.

  נגבה רז

  עובדת בייעוץ וטיפול גוף נפש משנת 1998, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2018.

  כלים נוספים: פסיכותרפיה הוליסטית, טרילותרפיה, כלים קבליים, ביואורגונומי, אקסס בארס, קערות טיבטיות, תקשור-ריפוי בתקשור, רייקי 1&2, NLP. מייעצת ומדריכת סדנאות מודעות.
  קצת עלי: המומחיות שלי היא לזהות שורש נשמתי להתפתחותו של האדם, לקלף ממנו שכבות של חסימות, כך שיצא עם תקווה ואנרגיה מחודשת.
  בשיטה שלנו מצאתי טיפול משנה חיים, בדגש על חיוניות ותזונה בריאה, בחיבור לפוטנציאל הטבעי, תוך שחרור חסמים, פיזיים, רגשיים ותודעתיים, מצמצום-לשפע, מחשיבה ״שכולם אשמים במצבי״ לחשיבה עצמאית מקדמת ומצמיחה.

  ד״ר נעה סבג

  רופאת שיניים משנת 1994, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2018.

  כלים נוספים: תרפיית המימדים, ריקול הילינג ורפואה קוונטית.
  קצת עלי: נולדתי עם רצון לעזור לאנשים בכאבם, לכוון ולאהוב. עוד מגיל צעיר הרגשתי שקיימת יותר מדרך אחת לרפא מחלות והייתי סקרנית לגבי בריאות וחולי. היום, לאחר לימודי השיטה והתהליך הרוחני שעברתי ששינה את חיי, אני מאושרת ויש לי יכולת לעזור לאחרים. הבנתי שכל מחשבה או רגש יכולים להשפיע על הגוף ויכולים לבוא לידי ביטוי כריפוי או חולי. קבלת האירועים, שמירה על חיוניות, אופטימיות, התפתחות אישית, שמחת החיים וחיוך הם המתכון לחיים בריאים ומאושרים. ״השמיים הם לא הגבול, והכל אפשרי”.

  נביהא חידר

  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית משנת 2023.

  כלים נוספים: תואר שני בחינוך מיוחד ויעוץ חינוכי, ניתוח וטיפול התנהגותי יישומי ABA, אימון אישי , NLP, תטא הילינג, ריקי, הדרכת הורים, מלווה בתהליכי התפתחות אישית, מדריכה צוותים פרא רפואיים וחינוכיים והורים בגני תקשורת.
  קצת עלי: בילדות שאלתי את עצמי שאלות מהותיות, למה קורה לנו מה את מה שקורה? למה יש סבל וכאב? למה הדברים חוזרים על עצמם? למה יש מוות וחיים? מי אני? ולמה אנחנו לא אחד! המעבר והנסתר, האמת של החיים, הניעו אותי ללמוד ולחקור כל החיים ולא מצאתי תשובה מניחה על הדעת.
  תוך הלימודים בשיטתו של ד”ר נאדר בוטו קיבלתי תשובות וחוויתי עולם חדש. המסע המרתק, המתנה האלוהית, שדרכם  פגשתי את הכאבים שלי, צללתי עם ידע שהאיר את החושך בפנים, ריפאתי את הגוף והנפש, השלמתי הרבה שיעורים, כמו לידה מחדש, מצאתי אותי, את מי שאני ופגשתי אלוהים בליבי.
  הפגישה עם עצמי דרך עולם הרפואה האינטגרטיבית המאחדת והחקירה של עולם הרוח, גרמה לי לגלות את עוצמת האהבה שזורמת בכל אחד ואחת מאתנו, את הפוטנציאל שטמון בתוכנו, את הזכות להיות בשירות ולתת ולחיות מתוך הייעוד שלנו.

  סמיר חסאן

  מטפל ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2021.

  כלים נוספים: NLP, מאמן אישי מ-2007, מנטור בהתפתחות אישית ומדריך דמיון מודרך.
  קצת עלי: בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר במנהל ציבורי. זה כבר שני עשורים שאני יודע מעומק ליבי את השליחות שלשמה באתי לחיים, ומאז אני דואג להיחשף, להעמיק, ללמוד ולרכוש ידע וניסיון במגוון שיטות טיפול לא קונבנציונליות.
  בטיפול אני חותר לכך שיודלק אצל המטופל הניצוץ האלוהי שבתוכו על מנת שייכנס כח הריפוי העצמי אצלו לפעולה. השליחות שלי היא להעלות את המטפול על מסלול ריפוי ולהשיג שיפור משמעותי במצב בריאותו הגופני והנפשי. אשמח לכל הזדמנות לטפל ולעזור לכל אדם לגדול ולצמוח מתוך המשברים שעבר ו/או עדיין עובר.

  עביר טנוס יוסף

  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2007, מורה במכללה שלנו לקורס טיפול בילדים.

  כלים נוספים: הנחיית קבוצות באינטליגנציה רגשית, רייקי, ביואורגונומיי, NLP.
  קצת עלי: יש חיים לפני הטיפול וחיים אחרי הטיפול!! אני נפעמת כל פעם מחדש מהעוצמה ויכולת השחרור הרגשי, תודעתי והפיזי אפילו אחרי טיפול אחד.
  בא לי שכל העולם יטעם ויחווה את הטוב הזה שאני חוויתי, את הידע הרב, חכמת החיים, מודעות והרחבת התודעה שלמדתי מד”ר נאדר ואני מעבירה למטופלים שלי באהבה רבה.

  עדי אהרוני חנן

  מטפלת משנת 2013, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת מ-2018.

  כלים נוספים: תטא הילינג, תקשור וריפוי משורש הנשמה, התמחות באימון אישי בקבוצה, הנחיית קבוצות, ריקול-הילינג, שחזור גלגולים, טיפול בהתמכרויות בשיטת 12 הצעדים, ליווי נשים אחרי לידה.
  קצת עלי: אני אוהבת ללוות תהליכים, להאיר את מה שחבוי ולעורר את התשוקה, ההתלהבות והנחישות לרצונות עמוקים וחבויים. חיינו הם מסע מעניין ומגוון ולכל אחד יש את השביל המדויק לו, תקיעות וכאב הם שעון מעורר להתבוננות.
  השיטה שלנו היא דרך חיים דרכה חיזקתי את המודעות לאור שאני, למנהיגות שבי עם נוכחות מלאה, אהבה ונתינה.

  עידית קויפמן

  עוסקת בתזונה משנת 2012, יועצת תזונה במרכז ע”פ השיטה, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2018, ומרצה לתזונה במכללה שלנו.

  כלים נוספים: B.A בפסיכולוגיה וניהול, תטא הילינג, אבחון וניתוח מפות מסע הנשמה, הנחיית הורים ואבחון עיכוב התפתחותי לתינוקות בשיטת צעד ראשון, ייעוץ וליווי עסקי.
  קצת עלי: בזכות השיטה של ד״ר נאדר בוטו למדתי כמה זה פשוט לבחור באהבה וכמה חשובה האמונה. אחרי שנים של חקירה ורצון להיות מחוברת למהות הנשמה שלי, היום מרגישה מחוברת למסלול, אוהבת ומחבקת כל רגע שבו אני צינור לאור ואהבה. כשאני מטפלת אני בתחושה שכלום לא חסר לי באותם רגעים ואני מאושרת לעזור לאחרים להתחבר לעצמם ונשמתם, לשחרר חסמים רגשיים ולהרחיב את התודעה. בלימודי התזונה שלנו, הבנתי שגם לאוכל שאנחנו מכניסים יש תדר, אנרגיה וחיוניות וכל היבט רגשי, מנטלי ותזונתי חשוב לריפוי הגוף והנפש והעלאת החיוניות.

  עליסה יצחקי

  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2019, עובדת גם בהייטק בתחום ה-IT.

  כלים נוספים: תואר .B.A בפסיכולוגיה, מטפלת במטאיזם (מרחב מודעות).
  קצת עלי: את דרכי בחקירת עולמות הנפש התחלתי בצעירותי בלימודים האקדמאים לתואר ראשון בפסיכולוגיה, בגיל 40 החלטתי לקחת את התשוקה שלי צעד אחד קדימה ולהעמיק בעולמות הנפש, תת המודע והרוח במטרה להגשים את החלום שלי להיות מטפלת.
  השיטה של ד״ר נאדר בוטו שידרגה והעצימה את כל חווית החיים שלי, בכל התחומים וזה גם מה שהייתי רוצה להעביר לך.

  עידית הרינג

  מדריכת טרילותרפיה משנת 2015, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2016.

  כלים נוספים: תואר שני MA בפיתוח וייעוץ ארגוני. מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת ומדריכת טרילותרפיה. מלווה אנשים בתהליכי התפתחות אישית וקבוצתית ובהעברת כלים המאפשרים להבין וליישם ידע רוחני הלכה למעשה.

  קצת עלי: עם לימודי השיטה, לראשונה בחיי הבנתי מי אני. בילדותי סבלתי מחרדות, אך ברגע שהפסקתי להזדהות עם המחשבות השתנו חיי. התחברתי למהות הנשמתית שלי, לנשמה שבאה להתפתח ולתת את מתנת הריפוי לעולם, והיום אני מעבירה זאת הלאה.

  קארן זריהן

  מטפלת גופנפש משנת 2005, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2013, מורה במכללה שלנו לפסיכוסומטיקה, הקוד האנושי, יחסי מטפל מטופל, והסמכת מטפלים.

  כלים נוספים: עוצמת הרכות, פסיכותרפיה גופנית טראנספרסונלית, מטא-פסיכולוגיה, כלים וריפוי קבלי, ביוארגונומיה, אקסס-בארס, מדריכת סדנאות וקבוצות להתפתחות.
  קצת עלי: אני מלמדת ומרצה על מודעות ורוח, חוקרת ריפוי, מיניות, תודעה ואהבה.
  השיטה שד״ר בוטו הביא לעולם שינתה והכניסה תשוקה רבה לחיי. היא סייעה לי להתגבר על משברים על רקע מיני, לחזק את הביטחון, להבין שאני כלי של אהבה, לראות את הדברים דרך נשמה שחווה את עצמה כנצחית.
  היום אני מבינה שהגעתי לכאן, לגוף הזה, בגלגול הזה, על מנת לעבור תהליך של השתלמות. הבנתי שיש כאן משחק מעניין, שהחיים יפים, שכל מה שמגיע לפתחי מגיע כדי שאלמד ממנו.
  הבנתי שאני חופשיה ולא רק שאני ראויה לאהבה, אלא שאני מקור של אהבה.
  בכל יום אני רואה הזדמנות להעיר, להאיר ולאהוב וכל מה שאני עושה קשור בזה. ״אהבה היא בפירוש הדרך״

  רינת שמור מלכה

  מטפלת גוף נפש משנת 2017, מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2018.

  כלים נוספים: רייקי, טיפול בתקשור, רפואה קוונטית, ביואורגונומי, אקסס בארס.
  קצת עלי: הכרתי את השיטה של ד״ר נאדר כשהייתי במשבר אישי. נפתח בפני עולם חדש. גיליתי כוחות ועוצמות שלא הכרתי בעצמי לפני: את כוחה של האמונה, של האהבה, של הנתינה. הבנתי את הקשר העמוק בין גוף ונפש והתחברתי לייעוד שלי לעזור לאחרים לצמוח מתוך המשבר, לראות את האהבה והכוח שיש בתוכם, גם ברגעים מאתגרים ולמצוא את ייעודם.

  רועי אלשטיין

  מטפל ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2020.

  כלים נוספים: פסיכותרפיה טראנספרסונלית, ליווי תהליכי שינוי הרגלים והתמכרויות, ומנחה סדנאות התפתחות, ריברסינג, הילינג.

  קצת עלי: חוקר מטבעי. בטיולי למזרח נחשפתי לעולמותיי הפנימיים דרך מדיטציה ובודהיזם, משם התחילה דרך ארוכה של למידה, התפתחות וצמיחה. הנני בוגר לימודי פסיכותרפיה טראנספרסונלית, ובמקביל למדתי את שיטתו של ד”ר נאדר בוטו, ובשנתיים האחרונות הצטרפתי לצוות המרכז בתור מנהל הדרכה.

  עביר פדעוס ועיסא בוטו

  טיפול בארבע ידיים:
  בטיפול בארבע ידיים המטופל נהנה מנוכחות של שני מטפלים בו זמנית ומאיכות המאזנת בין הזכרי לנקבי בשעת הטיפול.

  עביר פדעוס
  מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2020 ובהילינג מ 2013

  כלים נוספים: מורה ומחנכת במשרד החינוך, שיטת 16 הקווים, הילינג, תקשור, דיקור סיני, אקסס בארס, קאווצ׳ינג, מדריכת מדיטציה ומיינדפולנס.

  קצת עלי: בגיל 40 הרגשתי את הקריאה לעולם הרוח והתחלתי ללמוד הילינג. גליתי כוחות ועוצמות שלא הכרתי בעצמי ומאז אני מאמינה באהבה והנתינה כדרך להתפתחות. כל שנה הוספתי לעצמי עוד כלי לארגז הכלים שלי אבל גולת הכותרת היא השיטה של ד״ר בוטו, שדרכה התחברתי לנשמה שלי והבנתי שבאנו לכאן כדי לשרת את האחרים דרך אהבה ללא תנאי.

  עיסא בוטו
  מטפל ברפואה אינטגרטיבית מאחדת משנת 2013 ומאמן אישי מ 2010

  כלים נוספים: ריפוי אנרגטי.

  קצת עלי: בשנת 2012 עברתי משבר אישי שגרם לי לשנות את היעוד שלי בחיים ולהבין לעומק שבאנו לשרת ולתת אהבה ללא תנאי, לכן מניסיון אישי עמוק אני יכול ללוות אנשים, לגלות את היעוד שלהם ולהבין למה בחרו בהורים שלהם.

  arrow-up.svg


   דילוג לתוכן