בחרו את השפה שלכם

רפואת העתיד היא קודם כל רפואה מונעת

קבלו תוכן מעורר השראה!


  ברוכים הבאים
  למרכז הטיפולים שלנו

  חזון המרכז של ד”ר נאדר בוטו, הוא להוות מרכז טיפולים חדשני ופורץ דרך בתחום הרפואה האינטגרטיבית המאחדת, במטרה להשיב כל אדם לבריאות מלאה, בהתאם לאופיו הייחודי, באופן הוליסטי ושלם. מעבר למיגור המחלה, מטרת המרכז היא לאפשר למטופל להבין את מקור סבלו ואת משמעותו לטובת התפתחותו האישית והרוחנית. כל זאת לצד מתן כלים למניעה עתידית של מחלות וניהול אורח חיים בריא.

  המרכז, אשר מנוהל תחת חסותו המקצועית של ד”ר נאדר בוטו, כולל צוות מטפלים מקצועי ומנוסה מאוד, קליניקות מתקדמות, טכנולוגיות טיפול חדשניות ותוכניות ליווי לתמיכה שוטפת במטופלים, לאורך מסע ההחלמה שלהם.

  המרכז מתייחד בתהליך הוליסטי גם בכל הקשור להתנהלות מול הלקוח. לאחר קבלת הפנייה, אנו מתאימים למטופל, ע”פ ראייתנו המקצועית, את המטפל המתאים ביותר. לאחר תיאום מועד הטיפול, נשלח אל המטופל שאלון הכנה אשר מהווה חלק מתהליך האבחון המקדים.

  במסגרת הטיפול עצמו המטופל עובר אבחון מעמיק וטיפול בשטיפה אנרגטית ו/או באחת משיטות הטיפול הנוספות הקיימות במרכז.

  לאחר הטיפול, כחלק מתהליך העלאת החיוניות, המטופל מקבל הנחיות תזונה ופעילות גופנית מותאמות אישית, וכלים נוספים למניעת המחלה, תוך המשך מעקב.

  שירותי המרכז

  רפואה אינטגרטיבית מאחדת מתאימה את תהליך הטיפול באופן פרטני ואישי לכל מטופל ומטופלת, בהתאם לצרכים הפיזיולוגיים, האנרגטיים, הנפשיים והרוחניים של כל אדם, תוך התחשבות במגוון היבטים נסיבתיים נוספים, כגון אופי ההתמודדות הבריאותית, סוג המחלה וחומרתה, אורח החיים של המטופל/ת ועוד.

  תהליך הטיפול מותאם למטופל מיד בתום הטיפול הראשון, וזאת על פי המלצתו המקצועית של המטפל, אשר גובשה עלפי אבחון והערכה במהלך הטיפול.

  אנו ממליצים להתמיד בתהליך הטיפול (תוך הקשבה עצמית כמובן). מסקרים שאנו עורכים בין מאות מטופלינו עולה כי הדיווח אודות שיפור בריאותי בקרב מי שהתמידו וקיימו את ההנחיות לשמירה והעלאת החיוניות, הנו גבוה באופן משמעותי לעומת מי שלא התמידו על רצף טיפולי ו/או על קיום ההנחיות.

  השירותים הטיפוליים אותם המרכז מציע:

  > בדיקת חיוניות
  BTA (Biological Terrain Assessment)

  > תהליך טיפולי בשיטה
  (TTRT / FEEL / שטיפה אנרגטית)

  > ייעוץ תזונתי (בגישת השיטה)

  > חוקן קפה

  > טיפול באוזון

  > תוכנית ליווי להחלמה ומניעה (עבור מטופלי המרכז)

  כיצד נראה טיפול

  בכדי להבין יותר טוב כיצד בדיוק נראה תהליך טיפול ברפואה אינטגרטיבית מאחדת, אנו ממליצים לצפות בסרטון זה.

  למה לצפות? האם הטיפול אינטנסיבי או כואב? האם הטיפול מתאים לכל מצב של חולי? כיצד בוחרים מטפל? האם דרושה הכנה מקדימה לטיפול? כל התשובות בסרטון זה.

  צוות המטפלים שלנו

  בואו להכיר את המטפלים שלנו 💗

  כלל מטפלי המרכז הנם מטפלים מוסמכים ברפואה אינטגרטיבית מאחדת, אשר הוכשרו אישית ע”י ד”ר נאדר.
  צוות המטפלים של המרכז נהנה מליווי מקצועי ומקיף מצד אנשי מקצוע נוספים, לרבות ד”ר נאדר עצמו, כל זאת לצד תשתיות רפואיות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות, חלקן ייחודיות ובלעדיות בישראל.

  אנו ממליצים לכם להיעזר ולהיות קשובים להכוונה של צוות הקבלה המקצועי שלנו, אשר מטרתו להיטיב את ההתאמה בין כל מטופל ומטופלת לאיש המקצוע המתאים ביותר עבורם.

  הנכם מוזמנים להכיר ולהתרשם מצוות המטפלים שלנו.
  במידה והנכם מעוניינים במטפל ספציפי, אנא ציינו זאת בעת פנייתכם למרכז.

  arrow-up.svg


   דילוג לתוכן