בחרו את השפה שלכם

רפואת העתיד היא קודם כל רפואה מונעת

קבלו תוכן מעורר השראה!


  תזונה בגישת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת

  עלפי גישת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת בריאות, כמו גם חולי, הינם תוצאה ישירה של יחס בין 2 פרמטריים מרכזיים: רמת המתח ורמת החיוניות באדם, קרי – בתאי גופו. בזמן שניתן למתן את רמת המתח ע”י עיבוד רגשי ותודעתי, יש צורך להעלות את רמת החיוניות ע”י שינוי הרגלי חיים – בין היתר ע”י תזונה.

  תזונה ע”פ הקוד האנושי, אותה פיתח ד”ר נאדר בוטו, הנה תזונה מותאמת אישית, אשר לוקחת בחשבון מגוון פרמטרים (חלקם קבועים וחלקם משתנים) במטרה להתאים את המזון המדויק ביותר לאדם, ובכך להעלות את רמת החיוניות שלו. פרמטרים כגון: הקוד האנושי והמזג של האדם, מצב נפשי, מצב אנרגטי, גיל, עונת השנה, הקוד של המזונות השונים ועוד.

  תפריט תזונה ע”פ הקוד האנושי לא לוקח בחשבון רק את הערכים החומריים (הביולוגיים) של המזון – כגון כמות החלבונים, הפחמימות, השומנים, המינרלים, הוויטמינים וכו’ – אלא הוא משכלל גם תכונות נוספות, כגון: האנרגיה הזכרית והנקבית של המזון, העונתיות שלו, היסוד האנרגטי שלו (אש, אויר, מים, אדמה) ועוד.

  עלפי גישת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת, תזונה היא חלק בלתי נפרד מתהליך הריפוי, שמטרתו לזהות את היכולות המולדות של האדם ואת פוטנציאל הגדילה שלו, לצד מידת ההזנחה / מידת האתגר, עמם האדם נדרש להתמודד. כל זאת מתוך ההבנה שכל אדם נולד ספציפית לתנאי חייו, במטרה להשלים את ההשתלמות הרוחנית שלו, לממש את הייעוד שלו וליישם את השאיפות שלו. ולכן תזונה אישית מיטיבה אינה תומכת רק את גופנו, אלא גם מותאמת ותומכת את מסע השתלמותנו בחיים.

  כל זאת עם תחושת אושר, אהבה ושחרור – שהם כאמור ביטוי לבריאות שלמה.

  לתיאום פגישת ייעוץ תזונתי השאירו פרטים כאן באתר ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

  תורת הקוד האנושי בהקשר של תזונה

  ד”ר נאדר בוטו, קרדיולוג בכיר ומי שפיתח את שיטת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת, שופך מתוך מחקריו אור חדש על האופן שבו אנו נדרשים להתאים את המזון שאנו צורכים, במטרה לתמוך בבריאותנו בצורה המיטיבה ביותר.

  תורת הקוד האנושי, אותה פיתח ד”ר נאדר בוטו לפני למעלה מ-15 שנה (ואשר עליה כתב את סיפרו – הקוד האנושי) פורסת באופן מרתק וחדשני תפיסת אבחון יעילה ושימושית מאוד, לאבחון כל אדם בהקשר המהותי שלו – הן מבחינה נפשית והן מבחינה רוחנית.

  זה מכבר ידוע למדע כי לכל אדם יש מבנה גנטי ייחודי, שונה משל חברו, אשר משפיע על ההופעה הביולוגית שלנו. אך לא רק מבחינה גנטית אנו שונים – אלא גם בווריאציות אינדיבידואליות רבות נוספות, שהן תוצאה של מגוון היבטים, כגון: האופי והמזג האינדיבידואלי שלנו, אופן הסתגלותנו והתמודדותנו עם הסביבה החיצונית, מצבים נפשיים ואנרגטיים שונים עמם אנו מתמודדים מתחומי חיינו – כגון משפחה, תעסוקה, קהילה – ועוד.

  במהלך מחקרו הגיע ד”ר בוטו לזיהוי של 64 מאפיינים, “קודים אנושיים” (כפי שהוא מגדיר זאת), אשר למעשה מאפיינים את המהות האנושית של כל אדם – החל מכישורים אותם אותו אדם קיבל ואשר באפשרותו להביא לביטוי בקלות במהלך חייו, ועד “לשיעורים” אותם אותו אדם בא ללמוד בעזרת מסע החיים שלו, אשר מזמן לו התמודדויות ואתגרים המותאמים לו אישית במטרה שיתפתח נפשית ורוחנית.

  האבחון יכול לסייע לנו בשני אפיקים מרכזים:

  במישור האישי: האבחון מסייע לכל אדם לזהות את החוזקות והאתגרים עמם הוא הגיע לעולם הזה, במטרה לתמוך ולדייק אותו במסע ההתפתחות האישית שלו.

  במישור הטיפולי: האבחון מאפשר למטפל לזהות במהירות ובדיוק רב את אופיו של כל מטופל ואת הקשיים הכרוכים באישיותו, באופן אשר מאפשר למקד ולייעל את תהליך הטיפול.

  צוות המטפלים שלנו

  בואו להכיר את המטפלים שלנו 💗

  כלל מטפלי המרכז הנם מטפלים מוסמכים ברפואה אינטגרטיבית מאחדת, אשר הוכשרו אישית ע”י ד”ר נאדר.

  צוות המטפלים של המרכז נהנה מליווי מקצועי ומקיף מצד אנשי מקצוע נוספים, לרבות ד”ר נאדר עצמו, כל זאת לצד תשתיות רפואיות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות, חלקן ייחודיות ובלעדיות בישראל.

  להיכרות עם צוות המטפלים: לחצו כאן

  אנו ממליצים לכם להיעזר ולהיות קשובים להכוונה של צוות הקבלה המקצועי שלנו, אשר מטרתו להיטיב את ההתאמה בין כל מטופל ומטופלת לאיש המקצוע המתאים ביותר עבורם.

  הנכם מוזמנים להכיר ולהתרשם מצוות המטפלים שלנו.
  במידה והנכם מעוניינים במטפל ספציפי, אנא ציינו זאת בעת פנייתכם למרכז.

  arrow-up.svg


   דילוג לתוכן