בחרו את השפה שלכם

רפואת העתיד היא קודם כל רפואה מונעת

קבלו תוכן מעורר השראה!


  טיפול בשיטת FEEL

  טכניקת ה- FEEL – Fast Emotional Elaboration and Liberation אותה פיתח ד”ר נאדר בוטו, מתמקדת בעיבוד ושחרור רגשי מאוד מהיר. זוהי גישה פשוטה, יעילה ומאורגנת, המאפשרת להציף ולטפל בהיבטים של חוויות טראומטיות, כולל היבטים קוגניטיביים, רגשיים, התנהגותיים ונוירו-פיזיולוגים, אשר התפתחו ו/או קשורים באותן חוויות טראומה.
  בנוסף, היא יוצרת קשר עם ממד אנרגטי (אשר בדרך כלל הנו בלתי נראה) הנקרא השדה המגנטו-אלקטרי או ביו-אנרגטי או ביו-פלזמה.

  טכניקה זו מתרכזת בזיהוי ובידוד המקור של תחושת האי-נוחות מנקודת מבט רגשית, הערכה הסובייקטיבית של עוצמת הסבל אותו המטפל חווה, אפיון הצבע המקושר לסבל זה ואת מיקום הסבל הסובייקטיבי בגוף הפיזי. דרך אינפורמציה זו מובדל המרכז האנרגטי או המרידיאן החסום מהטראומה. הנקודה המוגדרת מגורה לאחר מכן בצורה ידנית על ידי המטופל או המטפל, בתוספת תנועות עיניים ונשימות אשר מגרות את המערכת הפרה-סימפתטית.

  פעולות אלו שצוינו מאפשרות לפתוח “מעגל קסמים שלילי” הנמצא במוח. בצורה זו אפשר לגרום לאיזון טוב יותר בין המערכת הסימפתטית והפארא-סימפתטית ולתקשורת טובה יותר בין מיספרות המוח. טכניקת ה-FEEL מסוגלת למוסס בצורה מהירה משברים רגשיים רבים, פוביות, חרדות, פחדים וסבל פיזי, והיא יכולה להיות משולבת בתהליך הטיפול ולהעלות את יעילותו.

  בזכות טכניקה זו מתאפשר שחרור ממעגל הקסמים השלילי האנרגטי, אשר נגרם על ידי תגובה של התנגדות ושל הגנה נפשית, אל מול אירוע שלא עובד רגשית ו/או מנטאלית והפך עקב כך לטראומה.

  טרם ההגעה לטיפול מומלץ ליישם את ההנחיות אשר נמסרות ע”י צוות הקבלה של המרכז שלנו, ובנוסף לצפות בסרטון ההסברה הזה:

  >> הנחיות לקראת טיפול <<

  למי מתאים טיפול ב FEEL?

  הטיפול ב- FEEL מתאים לכל מטופל בכל גיל עם פוביה/פחד מהגלגול הנוכחי.

  FEEL יעיל במקרים של פחדים/פוביות אשר מקורן יכול להיות ידוע או לא ידוע. לא תמיד תהיה למטופל ידיעה מהו מקור הפחד או הפוביה, ומדוע הוא סובל דווקא מהפוביה הספציפית הזו.

  ניתן להשתמש ב- FEEL כטיפול קצר ( 10-15 דקות), לשחרור מהיר של פחדים. במידה והחיונית נמוכה, ניתן לבצע FEEL במקום שטיפה אנרגטית.

  איך זה עובד?

  > זיהוי מקור הפוביה / הפחד

  > חשיפה מחודשת לפחד

  > הערכת עוצמת הפחד וצבעו

  > זיהוי האזור או האיבר הקשור בפחד

  > פתיחת מערכת ההגנה

  > זיהוי הנקודה האנרגטית הקשורה באיבר

  > גירוי/לחיצה/עיסוי הנקודה האנרגטית לצורך שחרור

  > הערכה מחודשת לעוצמת הרגשות הקשורות לפחד

  > חזרה על הגירוי הנקודה האנרגטית עד לשחרור מוחלט

  צוות המטפלים שלנו

  בואו להכיר את המטפלים שלנו 💗

  כלל מטפלי המרכז הנם מטפלים מוסמכים ברפואה אינטגרטיבית מאחדת, אשר הוכשרו אישית ע”י ד”ר נאדר.

  צוות המטפלים של המרכז נהנה מליווי מקצועי ומקיף מצד אנשי מקצוע נוספים, לרבות ד”ר נאדר עצמו, כל זאת לצד תשתיות רפואיות מתקדמות וטכנולוגיות חדשניות, חלקן ייחודיות ובלעדיות בישראל.

  להיכרות עם צוות המטפלים: לחצו כאן

  אנו ממליצים לכם להיעזר ולהיות קשובים להכוונה של צוות הקבלה המקצועי שלנו, אשר מטרתו להיטיב את ההתאמה בין כל מטופל ומטופלת לאיש המקצוע המתאים ביותר עבורם.

  הנכם מוזמנים להכיר ולהתרשם מצוות המטפלים שלנו.
  במידה והנכם מעוניינים במטפל ספציפי, אנא ציינו זאת בעת פנייתכם למרכז.

  arrow-up.svg


   דילוג לתוכן